אפר' 25 2012

עורך דין רשלנות רפואית

פורסם על ידי עו"ד טל נבו בשעה 10:56 תחת מאמרים

עורך דין רשלנות רפואית שלום, אני בת 21 גרה בארצות הברית אבל בעבר גרתי בישראל ואני צריכה עזרה.

אני מבקשת לברר אם אתה יכול להכין לי חוות דעת משפטית, מדובר בפגיעת פיזית קשה שחוויתי בעבודה לפני שבע שנים.

ביטוח לאומי הכיר לי בפגיעה לאחר דיונים ארוכים וממושכים בבית הדין האזורי לעבודה רק לאחר כשלוש שנים הוכרה הפגיעה בתחום הפיזי. נקבעו לי 35% צמיתה על רקע בעיות פיזיות-לאורך כל ההליך טענתי שכל המחלות שפרצו אצלי – כחמישה קלסרים מסמכים רפואיים על מחלות שונות ומשונות-טענתי שהפגיעה הנפשית "הולידה" מחלות ראומטיות ואני הגשתי עירעור עכשיו ע"י עורך דין רשלנות רפואית והוא נדחה ואני צריכה להגיש ערעור לבית הדין.

אנא עורך דין רשלנות רפואית תצור איתי קשר- עברתי עינויי דין איבדתי את ההריון לא צפוי שנמשך זמן קצר ועם חוות דעת של פרופסור נכבד הם פסלו את הנושא הגניקולוגי, אך אני סובלת מבעיות חוזרות ונשנות בכל גופי כרתו לי רצועות עור ובלוטות ובכמה אזורים נוספים בגוף, במספר ניתוחים ועד היום אני מטפלת באניטיביוטיקות פתיחות ונקוזים של דלקת.

סובלת מלשון צרובה ומגורה-טשטוש בראייה במצבי לחץ-עניים מרצדות והכל בסמיכות לעבודה ו/או משבר שקורה לי בחיים ומכניס אותי למתחים דיכאון חרדה וממצבים אלו אני נתקפת מחלות-חוות דעתך חשובה לי והזמן קצר. אשלם את סכום חוות הדעת לבית משפט-נא תיצור איתי קשר.

יש לי הרבה תמלולים שהגשתי בוועדה בהם אמרו מומחה למחלות דם ומומחה למחלות זיהומיות שקבעו שיש קשר בין סטרס לפגיעה והחלשת מערכת החיסון בעקבותיה אני סובלת ממחלות דלקתיות במצביי לחץ חרדה דכאון הן הוגשו לוועת הערר.

אני מדגישה שאני מבקשת – הכנת חוות דעת משפטית מרופא המומחה ומטפל במחלות ראומטולוגיות על רקע בעיות בעבודה וגם ייצוג משפטי על ידי עורך דין רשלנות רפואית בפתיחות תיקים במל"ל ו/או בבית הדין אני מבקשת רק חוות דעת שאוכל להגיש על החלטת ועעדת הערר שהתקיימה בשנת 2010 שלא רואה קשר סיבתי בין הפגיעה הפיזית הקשה לדעתי למחלות שפרצו אצלי מייד לאחר הפגיעה. אשלם בעבור חוות דעת משפטית כמקובל אצל עורך דין רשלנות רפואית תודה.

אין תגובות עדיין

התגובות סגורות.