אוג' 09 2011

עורך דין רשלנות רפואית – פריצת דיסק

פורסם על ידי עו"ד טל נבו בשעה 14:52 תחת מאמרים

בארה"ב נפסקים סכומי פיצויים גובהים לאין שיעור מאלו שנפסקים בישראל על רשלנות רפואית, בעיקר בשל העובדה כי בתי המשפט האמריקאים פוסקים פיצויים עונשיים, דבר שכמעט ולא קיים בארץ בפסיקה.

עורך דין רשלנות רפואית מדווח על פיצוי של 7.5 מיליון דולר לאנשי חיל האוויר. חמישה חודשים לאחר תחילת המשפט, בית המשפט לערעורים אישר את הפיצוי האדיר במונחים ישראליים, בטענה לרשלנות מצד צוות חיל האוויר רפואי שהותירה אישה נכים, עורך הדין של הזוג אישר ביום חמישי.

בחודש מרץ, ארה"ב 9 בית המשפט לערעורים בקליפורניה אישר פסק דין 2008 על ידי בית המשפט גואם מחוז הענקת דבורה רטלדג' 7,500,000 $, אומר הסכום לא היה מופרז בהתחשב בהיקף הפציעות שהיא סבלה כאשר הצוות הרפואי בבית האוויר אנדרסן בסיס חיל מרפאה על גואם נכשלו במשך מספר שבועות כדי לאבחן פריצת דיסק בעמוד השדרה בשנת 2004.

"זוהי הקלה כי זה תהליך ארוך ומתמשך וסוף סוף שוב כי הוכחו היום בסופו של דבר כי ניתן לקבל צדק מן ההליך המשפטי", גואם מבוסס כתב עו"ד רשלנות רפואית  "הפרס בית המשפט המחוזי היה הוגן בהחלט תחת כל הנסיבות שהוצגו, ואת התשיעי אישר את סבירותה של הפרס".

עורך דין רשלנות רפואית טוען כי אנשי חיל האוויר נתבקשו שלא להגיב על המקרה.

פי מסמכי בית המשפט, ביקש רטלדג' עזרה רפואית עבור חוסר תחושה במפשעה שלה, ברגליים ובכפות הרגליים במרפאה משפחה אנדרסן מספר פעמים בחודשים יולי ואוגוסט 2004. אחות עוזר של רופא במרפאה הצליח לעשות בדיקות רפואיות בסיסיות חוסר תחושה, לא לדווח על המקרה מפקחים מצב רטלדג' של אבחנה במהלך הביקורים, בית המשפט המחוזי גואם נמצאו בשנת 2008.

הסימפטומים נותרו לאחר המבצע חירום בהוואי, והיא עדיין סובלת בשל הנזק שנגרם לסיבי העצב פריצת דיסק מטופל, על פי עורך הדין שלה רשומות המשפט.

עורך דין רשלנות רפואית אמריקאי טוען כי משרתי צבא אינם רשאים לתבוע על רשלנות רפואית, שבוצעו על ידי הצבא בשל דוקטרינת פאראס, תקדים 60 בן משפטי מגנים את הממשלה מאחריות. אבל התלויים צבאי כמו דבורה רשאים לתבוע בבית משפט אזרחי.

לייעוץ בנושא פנו אל- עו"ד רשלנות רפואית אשר יוכל להעריך מהם סיכוייכם להגשת תביעת רשלנות רפואית במקרים דומים או אחרים לאלו שתוארו. זכרו כי הפיצויים אשר יתקבלו בישראל יהיו ככל הנראה נמוכים בהרבה לצערנו מאלו שנפסקו בארצות הברית, בשל כאמור הפערים בנושא מתן פיצויים עונשיים.

אין תגובות עדיין

התגובות סגורות.