פבר' 08 2012

שיתוק מוחין – תסמונת דאון

פורסם על ידי עו"ד טל נבו בשעה 19:56 תחת מאמרים

עו"ד ענת מולסון שלום רב !

שמי רוחמה ואני מבקשת להתייעץ לגביי המקרה האישי שלי מול קופת חולים מכבי שאינו תסמונת דאון או שיתוק מוחין.

תחילה אספר את גרסתי ולאחר מכן אבקש את חוות דעתך האם כדי ואפשרי והכי חשוב נכון לתבוע את ה"כעס" ועוגמת הנפש שנגרמה לי מהקופה.

אני חייבת לציין כי לאחר שעיינתי באתר התרשמותי היא שכל התביעות הינם לגביי שיתוק מוחין או תסמונת דאון ולכן אני מתייעצת כי לא כזה המקרה שלי.

ביום רביעי שנת 2009 הגעתי לקופת החולים אליו אני שייכת (סניף בדרום הארץ) לרופא הילדים המטפל בבני הקטן מיום היוולדו.

הגעתי לסניף אחרי לילה מאוד קשה עם בני בן השנה, נכנסתי לסניף כאשר הדלתות עדיין היו פתוחות לקהל אך כאשר חדר הרופא התפנה השעה היתה דקות ספורות.

לאחר שיום העבודה שלו הסתיים, הרופא פנה אליי כאשר התינוק קודח מחם בידיים שלי בצורה מאוד משפילה ולא מנומסת ליד אנשים מחוץ לחדרו.

מיותר לציין שבאותו היום הרופא לא קיבל אותי ולא הסכים לראות את הילד, יתרה מזאת מה שאפשר היה לעשות בצורה מנומסת ואנושית נעשה בצורה מאוד ברוטלית ולא יפה.

מאוד נפגעתי וכאשר הגעתי לביתי כתבתי מכתב להנהלת קופת החולים.

כבר ביום ראשון קבלתי טלפונים ממנהלת הסניף של מכבי בדרום שמאוד התנצלה והסבירה שכך לא צריכים להיות פני הדברים, קבלתי את התנצלותה שנשמעה כנה ומשכנעת והבטחתי שאני לא יעזוב את קופת החולים.

באותה השיחה היא הבטיחה שהיא תדבר עם הסניף שבו נמצא רופא הילדים ותברר את כל הסיפור גם מצדו האחר.

לאחר מספר ימים קבלתי טלפון מגברת ענת מנהלת הסניף שבו נמצא אותו רופא, היא מאוד התנצלה ואמרה שיש ימים קשים לכל אחד והיא מתנצלת בשמו והיא מאוד עצובה שכך קרה.

קבלתי את התנצלותה והיא אפילו זימנה אותי בזמני הפנוי לבוא לסניף והיא תמשיך לדבר איתי על מה שקרה אמרתי שזה מיותר והכל בסדר.

חשוב לי לציין שבני סובל עוד מהיותו עובר מהכליות ומצבו מאוד רגיש ומפחיד אותי ולכן כל חום הכי קטן אני מאוד נלחצת וזקוקה למתן שירות אדיב ואנושי.

לאחר מספר ימים בני שוב היה עם חום מאוד מאוד גבוה כל הלילה היינו ערים דבר שמקשה בפני עצמו, קבעתי תור לאותו רופא ליום למחר בבוקר בשעה 8.

הגעתי בזמן לקופה ובמקום שלום נגשה אליי כאילו חיכתה לי אותה מנהל סניף (שמזמן היכרותי עם הסניף היא חברה מאוד טובה של אותו רופא).

האם כדאי לתבוע למרות שזה לא שיתוק מוחין או תסמונת דאון?

אין תגובות עדיין

התגובות סגורות.